Z ogromną dumą i przyjemnością informujemy o otwarciu nowej siedziby HM Serwis - lidera w sprzedaży i naprawie sprzętów oraz akcesoriów ogrodniczych. Nowa placówka, mieszcząca się przy ulicy Ignacego Paderewskiego 74 w Grudziądzu, stanowi odpowiedź na rosnące potrzeby klientów i symbolizuje niepodważalne zaangażowanie firmy w dostarczanie najwyższej jakości usług.

HM Serwis Grudziądz

Jako HM Serwis, od lat dostarczamy szeroką gamę wysokiej jakości sprzętu ogrodniczego: od kosiarek, przez piły łańcuchowe, aż po bardziej zaawansowane urządzenia. Od początku naszej działalności zyskaliśmy sympatię wśród wielu miłośników ogrodnictwa, którzy, tak jak i my, doceniają profesjonalizm i bogatą wiedzę branżową. Dzisiaj, po ponad 15 latach na rynku, nie chcemy spoczywać na laurach.

Nowa siedziba w Grudziądzu to nie tylko większa przestrzeń magazynowa i nowoczesny serwis maszyn, ale także miejsce, gdzie nasi klienci mogą liczyć na fachowe doradztwo i wsparcie w doborze odpowiedniego sprzętu ogrodowego.

„Otwarcie nowej siedziby to ważny krok w rozwoju naszej firmy. Chcemy być bliżej naszych klientów, oferując im sprzęt najwyższej jakości. Nasza nowa placówka umożliwia nam lepsze dostosowanie się do ich potrzeb i oczekiwań, zapewniając jednocześnie dostęp do kompleksowych usług serwisowych w dogodnej lokalizacji,” powiedział Marcin Hulewicz, właściciel HM Serwis.

Odwiedź HM Serwis

Zapraszamy do odwiedzenia naszej nowej siedziby na ulicy Paderewskiego 74. To nie tylko miejsce, gdzie Twój sprzęt ogrodniczy odzyska pełnię sprawności, ale również przestrzeń, w której każdy miłośnik ogrodnictwa poczuje się jak w domu. Czekają na Was nasz doświadczony personel, profesjonalne doradztwo oraz szeroka gama usług, które sprawią, że Wasze ogrody będą zachwycać przez cały rok.

Do zobaczenia w HM Serwis – Twoim nowym ulubionym sklepie ze sprzętem ogrodniczym.