Zaplanowanie całego dnia z rodziną na plaży wydaje się być trudnym wyzwaniem. Zainspiruj się naszymi sześcioma pomysłami, dzięki którym po prostu skupisz się na tym, aby miło spędzić czas!

1. Podziel się pakunkami. Noszenie wszystkiego na plażę i z powrotem może być wyczerpujące. Podziel torby tak, aby każdy mógł pomóc, a szybciej dotrzecie na miejsce. Użyj toreb w różnych rozmiarach, takich jak plecaki (idealne dla dzieci) i na zmianę ciągnijcie torbę na kółkach.

2. Korzystaj z lekkich i prostych mebli. Pomyśl
o przenośnych, zwijanych i składanych meblach ogrodowych. Nie obciążą twoich pleców – i zajmują mniej miejsca podczas transportu. Nadmiar energii możesz wykorzystać, budując razem z dziećmi zamek z piasku. Gdy poczujesz zmęczenie, połóż na piasku poduszkę na leżak i zdrzemnij się.

3. Żegnajcie, rozmoczone kanapki. Lunch pozostanie świeży i nienaruszony, jeżeli użyjesz pojemników do przechowywania w różnych rozmiarach (w torebkach na zamek wszystko może zmienić się w papkę). Zamroź kilka foremek do lodów wypełnionych sokiem owocowym, aby napoje pozostały zimne, i zapakuj je do poręcznej hermetycznej torby.